tp link kurumsal cozum egitimlerine basladi kkNmkFJc
tp link kurumsal cozum egitimlerine basladi kkNmkFJc

TP-Link, Kurumsal Çözüm Eğitimlerine Başladı

TP-Link, sürekli gelişen ve genişleyen kurumsal çözümlerine yönelik eğitim seminerlerine başladı. Bölgesel bazda planlanan ve her bölgede bir çözüm ortağı ile ortak gerçekleştirilen eğitim seminerlerinin ilk etabı, Gaziantep ve Adana’da yapıldı.

Çözüm ortaklarının ürünleri daha yakından tanıması ve kurumlara daha verimli ağ projeleri planlayabilmeleri amacıyla yapılan eğitim seminerlerine, TP-Link çözüm ortakları ve çalışanları katılıyor. Kurumsal ürün aliesi, yeni ürün grupları ve modeller, avantajlarıyla çözüm ortaklarına tanıtılıyor. Seminerlerde çözüm ortaklarından gelen sorular da cevaplanıyor.

Kovid salgını nedeniyle bu tür fiziksel toplantılara bir süre ara vermek zorunda kaldıklarını söyleyen TP-Link Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, “Geçen bu süre içinde kurumsal ürün grubumuz çok genişledi. Her boyuttan kurumun ihtiyacına yönelik, geniş bir ürün portföyümüz var. Yeni ürünlerimizi, kurumlara avantaj sağlayan çözümlerimizi iş ortaklarımıza yakından tanıtmak istedik ve bu eğitimlere başladık” diyor.


İlk eğitim semineri 17 Mayıs tarihinde Gaziantep Divan Otel’de düzenlendi. TP-Link ve çözüm ortağı Güneş Bilgisayar’ın birlikte gerçekleştirdiği seminere bölgede yer alan TP-Link çözüm ortakları davet edildi ve geniş bir katılım oldu. Yeni ürünlerin yanı sıra proje örneklerine de yer verilen seminerin ikincisi ise 18 Mayıs tarihinde Adana Hilton Oteli’nde yapıldı. Adana ve yakınındaki illerden yoğun katılım olan seminere TP-Link’in yanı sıra çözüm ortağı 3S Bilgisayar evsahipliği yaptı.

Kurumsal Çözüm Eğitim seminerlerine hız kesmeden devam edeceklerini belirten Ali Dinçer, yakında İstanbul, İzmir ve Samsun bölgelerinde çözüm ortaklarıyla bir araya geleceklerini söyledi.

TP-Link bireysel ağ çözümlerinin yanı sıra, kurumlara her aşamada avantajlar sağlayan ağ çözümleri üretiyor ve Türkiye geneline yayılmış, deneyimli ve uzman çözüm ortaklarıyla anahtar teslimi ağ projeleri gerçekleştiriyor.

GamerAdmin
2003 yılında sistem mühendisliği (MCSE) eğitimi alan yazar, Sakarya Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunudur. Kendisi 1989'dan beri oyunlarla haşır neşir olan yazar, bu yıldan yanadır oyunlar hakkında bilgi sahibi olup, kendisi bir oyuncudur. Bilgilerini ve bitirdiği oyunların tam çözümleri hakkında sitede paylaşımlar yapmaktadır. Sorularınızı lütfen iletişim kısmındaki e-posta adresinden gönderiniz.