22.7 C
İstanbul
21 Haziran 2024
Image default
Tam Çözüm

The Walking Dead Survival Instinct – Tam Çözüm

The Walking Dead Survival Instinct – Tam Çözüm
The Walking Dead Survival Instinct – Tam Çözüm

Oyuna Merle ve Daryl‘ın babası olarak başlıyoruz. The Walking Dead Survival Instinct – Tam Çözüm yazıma başlıyorum.

Aslında oyunun ufak bir introsu diyebilirim. Adımız Dixon. Kardeşimizin yönlendirmesi ile ilerliyoruz ve arkadaşımız Buck ile karşılaşıyoruz. Sonrasında devam ediyoruz, bir yere geldiğimizde bizden eğilmemizi ve öyle geyiğe yaklaşmamızı isteyecek oyun. Sonrasında ilerleyip nişan alacağımız sırada bir silah sesi duyacağız.

Sonrasında geriye dönüp Buck‘a yardıma koşuyoruz ki bu sırada zombiler onu çoktan mideye indirmiş olacaklar. Şimdi burada istediğiniz kadar yırtının, isterseniz 1000 adet merminiz olsun kaçış yok! Şimdi bize saldırdıktan sonra zombiler araya demo girecek. Sonrasında Daryl karakteri ile oyuna başlayacağız.

The Walking Dead Survival Instinct – Bizden yardım isteyecek olan arkadaşımız Buck.
The Walking Dead Survival Instinct – Bizden yardım isteyecek olan arkadaşımız Buck.

Fakat öncesinde kulübede amcamız Jess Collins ile konuşmamız gerekecek. Sonrasında, arkanızdaki kapıdan dışarıya çıkın ve hemen eğilin. Sessizce zombinin arkasına doğru ilerleyip gerekli aksiyon tuşuna basarak zombiyi bıçakla sessiz bir şekilde öldürün. Düz devam edip karşınıza çıkan tabeladaki oku takip edin.

Oyundaki bazı aksiyon tuşlarının yanı sıra zombileri ittirmek için de kullanılan bir tuş var. Gerektiği kadar ittirip kafasına vuruşlar yapın gelen zombinin. Sonrasında devam edip, tümsekten inin ve diğer bir ziyafet çeken zombinin arkasından yaklaşıp işini bitirin.

Karşı raftaki benzin bidonunu alın, uzun menzilli silahı ve mermileri de alın. Sola dönüp sağdaki aradan yavaşça ilerleyin ve önünüze gelen zombiyi de arkadan yaklaşarak sessizce işini bitirin. Yine devam edip tümsekten çıkın, gelen zombiyi de arkadan yaklaşarak sinsice öldürün. Arabanın yanında duran diğer benzin bidonunu alın.

Şimdi işin zor kısmı ile karşı karşıya olacağız. Burada dikkatli olmazsanız ölebilirsiniz! Hızlıca eğilerek karşınıza gelen çöp bidonlarının önüne kadar gelin. Siper alın ve yerdeki silah mermisi ile cam şişeleri alın. Şimdi uzak bir mesafe ayarlayarak cam şişeyi seçip fırlatın. Zombiler oraya yöneldiğinde ise soldaki hurdalığın yanında duran diğer benzin bidonunu da alın.

Yine yavaşça ilerleyin ve Jess amcanın korna sesinin bitmesini bekleyin. Sonrasında sol alana doğru bir cam şişe daha fırlatın. Zombiler oraya yöneldikten sonra da işaretli alana koşarak ilerleyin. Şimdi buradan ayrılıyoruz, gördüğünüz üzere size ekranda yardımcı olabilecek içerikler gösterilecek. Şimdi buradan Arka Yollar’ı (Back Roads) seçin. Neden derseniz dikkat ettiğinizde yakıt kısmı şu an için arka yollarda daha az harcanıyor olacak. Bu anlamda mantıklı olacaktır. Araya demo girip konuşmalar başlayacak. Şimdiki yerimiz; Sedalia

İlgili Yazılar

Silent Hill Homecoming – Tam Çözüm

GamerAdmin

Broken Sword 1 – Shadow of the Templars: Director’s Cut – Tam Çözüm

GamerAdmin

Silent Hill 2 – Tam Çözüm

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku