22.5 C
İstanbul
23 Haziran 2024
Image default
Tam Çözüm

State Of Decay – Tam Çözüm

State Of Decay - Tam Çözüm - "Feral Zombie" baş belası bu işte.
State Of Decay – Tam Çözüm – “Feral Zombie” baş belası bu işte.

Bulduğunuzda gitmek için işaretleyin ve GPS üzerinden takip ederek olay yerine varın. Arkadaşınızı bulup yardım edeceğinizi söyleyin. Dikkatli olun Feral yazıyorsa sadece bu zombi türü çok hızlı ve kıvraktır. Elinizden geldiğince yakın dövüşte bulunun. Yere düştüğünde bırakmayın vurmaya devam edin. Öldürdükten sonra itibar puanınızı alın. Sonrasında envanterinizi açın ve elinizdeki malzemeye göre gerekli geliştirmeleri yapın.

Eksik olan malzeme olduğunda büyüteç ikonu belirecektir haritada. İkonun üzerine geldiğinizde aksiyon tuşuna basın ve soru işareti olan yere doğru yol alın. Gerekli malzemeyi aldıktan sonra kiliseye dönün. Şimdi doktor ile Sam görüşmesinden sonra askeriyeye yardım etmek için Lilly bizi haritada işaretli olan yere doğru gitmemizi istiyor.

State Of Decay - Tam Çözüm - Harita, Harita, Harita.
State Of Decay – Tam Çözüm – Harita, Harita, Harita.

Gerekli mühimmatları ayarladıktan sonra ve enerji ayarlamalarını yaptıktan sonra hazır ve nazır bir şekilde yola koyulun. Sonrasında General Erik Tan size buranın karantinaya alındığını ve bur bölgeden uzaklaşmanız gerektiğini söylüyor. Sonrasında bölgeden uzaklaşıyoruz. Tabi yola koyulduğumuz sırada Lilly’nin erkek kardeşinin yardım çağrısına kulak misafiri oluyoruz. Generalin yanından ayrıldıktan sonra yolumuz Lilly’nin kardeşini kurtarmak.

Bir araba bulun çevreden ve yola çıkın. Geldiğinizde elinizi çabuk tutun ki Jacob ve Eli kurtulabilsin. Sonrasında zombileri öldürüp Jacob’ı arabaya bindirin. Sağdaki açık tarlaya doğru sürün ve kornaya basın. Zombiler yaklaştığında ise basıp gidin. Sonuçta soldaki bar dolduğunda gitmeniz gerekiyor. Sonrasında kiliseye doğru yola koyulun ve Jacob’ı kardeşi ile tekrar bir araya getirin.

State Of Decay - Tam Çözüm - Arabalar da vazgeçilmezler arasında. Ama dikkat edin, zombileri ezdiğinizde arabanızın motoru da hasar alıyor.
State Of Decay – Tam Çözüm – Arabalar da vazgeçilmezler arasında. Ama dikkat edin, zombileri ezdiğinizde arabanızın motoru da hasar alıyor.

Konuşma bittikten sonra Anderson ile takas görevini etkinleştirin. Anderson’a eskortluk yapacağız. Gerekli enerji ve mühimmat ayarlamalarını yapın. Yola koyulun. Gerekli takas yapıldıktan sonra kiliseye doğru yola koyulun.  Kiliseye geldikten sonra Lilly bize eski çiftlik evine gitmemizi söylüyor. Şimdi yine gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra arabaya binip eski çiftlik evine doğru yola çıkıyoruz.

Haritanızı açıp gideceğimiz noktayı kontrol edebilirsiniz. Geldiğinizde iki kişi kapıda sizi karşılıyor olacak. Mickey ve Job. Mickey biraz sarhoş olsa da diğer arkadaşı onu sakinleştirmeye çalışıyor. Sonrasında içeriye giriyoruz. Yine hemen pencerelerin kenarlarına barikatları kurmamız gerekiyor. Sonrasında evi savunmaya başlıyoruz zombileri avlamak amacımız. Bittikten sonra Eli’ye bakmak için yukarıya çıkıyoruz.

İlgili Yazılar

Resident Evil Code: Veronica X HD Remaster – Tam Çözüm

GamerAdmin

Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm

GamerAdmin

Resident Evil 2 Remake – Leon Senaryo A

GamerAdmin

1 yorum

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku