27.2 C
İstanbul
13 Haziran 2024
Image default
Tam Çözüm

State Of Decay – Tam Çözüm

State Of Decay - Tam Çözüm
State Of Decay – Tam Çözüm

Oyuna önümüzde bir adamın zombilerle kapışması ile başlıyoruz. State Of Decay – Tam Çözüm yazıma başlıyorum. Tabi biz siyahi karakteriz ve zombilerle kapışan adamın adı da Ed. Şimdi adama yardım edip zombileri haklayalım. Sonrasında etrafınıza bir bakın. Burası bir gölün kenarı ve konuşmalardan da anlayacağınız üzere telsiz istasyonuna gitmeniz gerekiyor. Yalnız dikkatli olun.

Etrafınızda da bir o kadar daha zombi kaynıyor. Şimdi direk ilerliyoruz ve karşınıza gelen ağaçların arasından binanın olduğu yere doğru düz gidiyoruz. Şimdi zombileri göreceksiniz. Durun ve kaçma tuşuna basılı tutun. Eğilerek sağdaki kayanın yanından ilerleyin. Çiçeklerin arasına girip de saklanabilirsiniz. İlerledikten sonra ağaca çakılmış olan karavanı göreceksiniz. Yanından geçip karşıdaki araya girip ilerleyin ve eve girin. Sonrasında Thomas ve saz arkadaşları ile tanışın.

State Of Decay - Tam Çözüm - Harita oyunda vazgeçilmeziniz olacak.
State Of Decay – Tam Çözüm – Harita oyunda vazgeçilmeziniz olacak.

Şimdi haritayı açın ve iki tane yeşil kesik çizgili daire şeklindeki bu noktalara odaklanın. Öncesinde satın alabileceğiniz ne varsa sağdaki dolaptan alın. Camlara yaklaşıp barikatları kurun. Tüm barikatları kurduktan sonra dışarıya çıkın. Sonrasında haritayı açıp su tankının olduğu yeri işaretleyin ve yola koyulun.

Su tankına çıktıktan sonra tüm soru işaretli yerlere bakın. Hepsi bittikten sonra aşağıya inin. Sonrasında haritayı açıp diğer işaretli yeri seçin ve yola koyulun. Karşınıza çıkan zombileri öldürün ve eve girip tüm camlara barikatları kurun. Arama yaparken sakın kısa yol gösterilen tuşları kullanmayın. O kombinasyon uzman olmadığınız sürece ne yazık ki başınıza sadece bela açacaktır. Size tavsiyem araştırma gelişiminizi 7. Seviyeye taşımadan asla bu kısa yol kombinasyonunu kullanmamanız.

State Of Decay - Tam Çözüm - Eğer ki oyunda belirli alışkanlıkları edinmezseniz ne yazık ki ölme riskiniz çok büyük.
State Of Decay – Tam Çözüm – Eğer ki oyunda belirli alışkanlıkları edinmezseniz ne yazık ki ölme riskiniz çok büyük.

Şimdi evdeki her şeyi araştırıyoruz. Bittiğinde dışarıya çıkıp soldaki kulübeye giriyoruz. Buraya yavaşça ilerlemenizi tavsiye ederim. Çömeldiğinizde koşma tuşuna basılı tutup tekme atma tuşuna bastığınızda sessizce zombileri öldürmeniz mümkün. Kapının yanındaki ve solda yerde yatan zombiyi bu şekilde öldürün. İçeride 2 tane daha olacak onları da birlikte öldürün Ed ile.

Sonrasında sessizce araştırın her yeri ve bittikten sonra dışarıya çıkın. Haritayı açıp mermi simgesi olan yeri işaretleyin ve yola koyulun. Şimdi göreceğiz ki bir bayana bir düzine zombi saldırıyor. Hemen müdahale edip yardın edin. Sonrasında konuşma geçecek aranızda. Sonra ilk girdiğimiz evi seçip haritadan yola koyuluyoruz. Eve girdikten sonra herkesin paket olup Allah’ın rahmetine kavuştuğuna şahit oluyoruz derken, Ed çok zeki olan aklıyla gidip ölü adam Thomas’ın üzerindeki cüzdanı karıştırıyor ve olanlar oluyor.

İlgili Yazılar

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

GamerAdmin

Silent Hill Homecoming – Tam Çözüm

GamerAdmin

Mafia 2 – Tam Çözüm

GamerAdmin

1 yorum

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku