22.5 C
İstanbul
23 Haziran 2024
Image default
Tam Çözüm

Silent Hill 3 – Tam Çözüm

Silent Hill 3 – Tam Çözüm
Silent Hill 3 – Tam Çözüm

Oyunda demodan sonra Lakeside Amusement Park’da başlıyoruz. Silent Hill 3 – Tam Çözüm yazımla hadi devam edelim. Düz ilerleyin ve yolun sonundaki yeşil demir kapıdan girin. Yaratıkları öldürmekle uğraşmadan sağa dönüp koşarak ilerleyin ve yolun sonundaki “Mountain Coaster” yazısının yanında duran kapıdan girin.

Koşarak düz ilerleyin ve demir parmaklıklı kapıdan girin. Hızlıca koşarak köpeğimsi yaratıkları atlatın ve sola dönüp üzerinde büyük ışıklı “Mountain Coaster” tabelasının altından geçin ve sağdaki merdivenlerden yukarıya çıkın. Çıktıktan sonra sağa dönüp ilerleyin ve üzerinde “Danger Zone” yazısı olan küçük çiftli kapıdan girin. Rayların üzerinden sağa dönüp koşmadan ilerleyin. Koşarsanız birkaç denge hareketinden sonra düşmeniz olası. Bu yüzden yavaşça yürüyerek ilerleyin. Yolun sonuna geldiğinizde araya demo girecek. Sonrasında bir restoranda uyanacağız.

Babamızı aradığımızda ise peşimize takılan bir adamdan adımızı öğreniyoruz “Heather”. Peşimize takılan adamın adı “Douglas Cartland” ve kendisi bir dedektif olduğunu söylüyor. Bizimle konuşmaya çalışsa da umursamıyoruz ve kızlar tuvaletine giriyoruz. Şimdi solda aynaların üzerindeki daireleri olan sembolde oyunu kayıt edebiliriz. Bu semboller oyunun belirli bölümlerinde karşımıza çıkacak.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm - Baş karakterimiz Heather
Silent Hill 3 – Tam Çözüm – Baş karakterimiz Heather

Şimdi düz ilerleyin ve soldaki tuvalet kâğıtlarının sıralı olduğu lavabonun yanındaki pencereden dışarıya çıkın. Sağa dönüp koşarak ilerleyin ve sağdaki beyaz kapıdan girin. Düz ilerleyip sağdaki aradan devam edin, yolun sonundaki çiftli kapıdan girin. Sola dönüp ilerleyin, kepengi yarıda olan dükkânın önüne gelin ve içeriye girin. Araya demo girecek.

Heather yerdeki silahı alıyor ve yaratığı öldürüyor. Düz ilerleyip, soldaki dolabın önünde duran bekleme koltuğunun üzerindeki silah mermilerini alın. Arkanızdaki tezgâhın diğer tarafına geçin ve üzerinde “Staff Only” yazan kapıdan girin. Soldaki çiftli kapıya yaklaşıp gerekli aksiyon tuşuna basın ve kapının kilidini açın. Eğer bu kapıdan girerseniz, içerideki 3 adet köpeğimsi yaratıkla kapışmak zorunda kalırsınız.

O yüzden tavsiye etmiyorum. Şimdi geriye dönüp düz ilerleyin ve soldaki asansörün karşısında, duvarda duran haritayı alın. Sağa dönüp üzerinde “Exit” yazan kapıdan girin. Merdivenlerden yukarıya çıkın ve yolun sonundaki mavi kapıdan girin. Düz ilerleyin ve yaratığı birkaç el ateş ederek yere düşürün, yere düştükten sonra aksiyon tuşuna basın.

Fazla mühimmat harcamaktansa, yere düşürdükten sonra yaratıkları tekme vurarak öldürmeniz işinize gelecektir. Şimdi yaratığı öldürdükten sonra düz ilerleyin ve yolun sonundaki üzerinde “No Smoking” yazan kapıdan girin.

Silent Hill 3 – Tam Çözüm - Oyunda Mekanlar çok Gizemli.
Silent Hill 3 – Tam Çözüm – Oyunda Mekanlar çok Gizemli.

Düz ilerleyin ve üzerinde “Helen’s Bakery” yazılı tabelası olan dükkâna girin (Yaratıkları öldürmeniz gerekmiyor, kaçabilirsiniz). Ekmeklerin olduğu yerin solundaki tezgâhta duran “Tongs”’u alın. Geriye dönüp kasanın yanındaki flyer’ı okuyun. Kapıdan dışarıya çıkın. Sağa dönüp düz ilerleyin ve üzerinde “Staff Only” yazan kapıdan girin.

Düz ilerleyin ve sola dönüp devam edin. 2. Dönemeçten kıvrıldığınızda, sağınızda kalan kapılardan üzerinde “Store Room” yazandan içeriye girin. Köpeği öldürün ve soldaki kutunun üzerinde duran “Beef Jerky”’i alın ve geriye dönüp kapıdan çıkın. Sağa dönüp ilerleyin. Sağdaki 2. Kapının üzerinde de “Store Room” yazıyor olacak, yolun sonundaki kapıya gelmeden önceki bu kapıdan girin.

Rafta duran enerji içeceğini ve silah mermilerini alın. Düz ilerleyin ve kutuların altındaki anahtarı almak için envanterinize girip, “Tongs”’u kullanın. Demodan sonra anahtarı alıyoruz. İsterseniz oyunu kaydedin. Geriye dönüp kapıdan dışarıya çıkın. Gelen 3 yaratığı öldürün ve geldikleri yöne doğru ilerleyip, ilk öldürdüğümüz yaratığın olduğu aradan sağa dönün. Devam edip yolun sonundaki kapıdan girin. Sağa dönüp arkanızda kalan aran devam edin ve “Natalie Shoes”’u geçip, üzerinde “My Bestsellers” yazan dükkânın önüne gelin.

İlgili Yazılar

Main Scenario: Letter From Silent Heaven

GamerAdmin

Resident Evil Remake Chris Redfield

GamerAdmin

Resident Evil 3 Remake – Tam Çözüm

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku