27.5 C
İstanbul
19 Temmuz 2024
Image default
Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm

Otoban Yarışı (Highway Racing)

Highway Racing
Highway Racing

Haritayı açın ve daire içerisinde C harfi olan yeri işaretleyin ve yola koyulun. Şimdiki görevimizin adı ise “Highway Racing“. Buradaki amaç görevin adından da anlaşılacağı gibi bir yarış. Fakat o kadar hızlı olmanız gerekiyor ki, hız konusunda polis bile peşinize takılsa onu da geçip devam etmeniz lazım.

Merak etmeyin polisi yüksek hızla atlatabildiğiniz sürece sizi tutuklama şansı olmuyor. Bunu da göz önüne alın derim ve sadece virajlarda ve dönüşlerde hız kesin. Yeterli zamanı kazandığınızda rahatlıkla park yerine arabanızı park edebileceksiniz. Biraz zorlayacak ama bir kaç denemeden sonra emin olun bitirirsiniz.

Park ettiğinizde görev de bitmiş olacak. Haritayı açın ve daire içerisinde bulunan R harfini göreceksiniz. 2 adet göreceksiniz hem de, doğu kısmındaki harfin üzerine gelin ve işaretleyin. Görevin adı “Hit Contract“. Yola koyulun.

Ölüm Kontratı (Hit Contract)

Hit Contract
Hit Contract

Bu görevdeki amaç, ufak haritadaki kırmızı hedefteki tüfeği alıp, gelecek olan ispiyoncuyu vurmamız gerekecek. ispiyoncu geldiğinde başının üzerinde yeşil bir ok olacak. Kafasına nişan alıp temiz bir vuruşla işini halledin. Fazladan da diğer elemanları öldürürseniz size fazladan puan verecektir.

Bittiğinde çıktığınız platformun altında ev simgesi belirecek ve gerekli aksiyon tuşuna bastığınızda da görevi bitirmiş olacaksınız. Eksikliklerinizi giderin ve sıradaki görev için haritayı açın. Haritanın güneyinde bulunan daire içerisindeki R harfinin olduğu yeri işaretleyin ve yola koyulun.

İlgili Yazılar

Main Scenario: Letter From Silent Heaven

GamerAdmin

Resident Evil Remake Chris Redfield

GamerAdmin

Resident Evil 2 Remake – Claire Senaryo B

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku