20.7 C
İstanbul
23 Haziran 2024
Image default
Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm

Yağlı Oğlanların Arenası (Greaseball’s Arena)

Greaseball's Arena
Greaseball’s Arena

Görevin amacı, 3 müsabakalı bir dövüş yaptıktan sonra, modifiye edilmiş arabayı kazanmak. Sabır ve dikkatle düşmanınızın güçlü yumruğundaki sendelemesinden yararlanarak sırayla elemanları paketleyin. Sonrasında arabayı kazanıyor olacaksınız ve kazandığınız arabayı da Charlie‘nin yerine bırakacaksınız.

Park ettiğinizde zaten görevi de bitirmiş olacaksınız. Sıradaki görev için de hazırlıklarınızı yapın. Haritayı açın ve daire içerisinde E harfi bulunan yeri işaretleyin ve yola koyulun. Bu görevin adı da “Supermarket” olacak.

Süper Market (Supermarket)

Supermarket
Supermarket

Bu görevdeki amaç ise süper markette partnerimizle polisleri öldürüp, kırmızı arabaya bineceğiz ve sonunda da ufak haritadaki kırmızı işaretli olan yerde arabadan inip ev simgesinin üzerine geldikten sonra gerekli aksiyon tuşu ile görevi bitirmek. Bitirdiğinizde de en azından eksiklerinizi düşünün, tamamlayın ve sonraki görev için hazır olun.

İlgili Yazılar

Resident Evil 2 Leon Senaryo 1

GamerAdmin

Resident Evil 2 – Tam Çözüm

GamerAdmin

Dread Out – Tam Çözüm

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku