22.5 C
İstanbul
23 Haziran 2024
Image default
Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm

Çalıntı Mallar (Stolen Goods)

Stolen Goods
Stolen Goods

Burada yapacağımız olay, haydutların arasından (en azından 10-15 adet) zırhlı aracı çalıp ufak haritadaki kırmızı işaretli yere doğru gidip aracı park etmek. Park ettiğinizde görev de bitmiş olacak. Bir sonraki görev için de hazırlanın. Haritayı açın ve dairenin içerisinde G harfi ile işaretli olan yere doğru yola koyulun. Sıradaki görevin adı “Old Man’s Perils“.

Charlie’nin Arabası (Charlie’s Car)

Charlie's Car
Charlie’s Car

Burada yapmamız gereken Guiseppe‘nin 3 arkadaşını uyarmak. Tabi belirli bir zaman içerisinde. Sonrasında yine Guiseppe‘nin olduğu yerin sokağına gelip görevi bitirmeniz gerekiyor. Bittiğinde bir sonraki görev için hazırlanın ve haritayı açıp daire içerisinde G harfi olan, haritanın doğusunda bulunan yere doğru yola koyulun.

Sıradaki görevin adı ise “Charlie’s Car“. Görevin amacı park edilmiş bir aracın çalınıp bir yere park edilmesi ile ilgili. Fakat peşinizde yine haydutlar geliyor olacak. O sebeple dikkatli olun. Diğer bir olay ise araç hasarlı olduğunda park etmenize izin verilmeyecektir. O sebeple de aracın hasarsız olmasını sağlayın ya da tamir ettirin.

Aracı park ettiğinizde görev bitmiş olacak. Bir sonraki görev için hazırlık yapın. Haritayı açıp daire içerisinde G harfi bulunan yere doğru yola çıkıyoruz. Sonraki görevin adı “Bomb Under The Seat“.

İlgili Yazılar

Resident Evil Remake – Tam Çözüm

GamerAdmin

Main Scenario: Letter From Silent Heaven

GamerAdmin

Resident Evil 2 Claire Senaryo 1

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku