19.7 C
İstanbul
15 Haziran 2024
Image default
Tam Çözüm

Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm

Şahit – Küçük İtalya 26 Şubat 1945

Mafia-2 Joe's Adventures – Tam Çözüm
Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm

Oyuna başlamadan önce isterseniz detaylıca bazı Soru-Cevap yazısını da okuyup, ilk defa da oynuyorsanız bu konuda size özet bir rehber tadında yardımcı olacağını düşündüğüm yazıya buradan ulaşabilirsiniz. Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm yazımıza geçelim.

Ara videodan sonra Joe ile kontrol bize geçiyor. Daireden çıkmadan önce soldaki gardıroptan üstünüze bir şeyler giyin ve garajın olduğu yere doğru yola koyulun. Garajdan bir araba seçin ve ufak haritadaki kırmızı hedef noktasına doğru yola koyulun. Benzinliğe geldiğinizde arabanızı düzgün bir yere park edin ve benzinliğe girin. Ara videodan sonra da elemanın peşine düşmemiz gerekiyor.

Şimdi hızlıca arabanıza atlayın ve elemanın peşine düşün. Eleman büyük kamyona çarptığı zaman duracak. Sorguya çektiğimizi görüyoruz yine gelen ara videoda. Şimdi hedef başka biri. Arabanıza atlayın ve ufak haritadaki kırmızı hedef noktasına doğru yola koyulun. Unutmayın en zor zorluk seviyesinde oynadığımız için, sağda üstte bir süre baremini göreceksiniz. O yüzden sallanmayın derim.

Tren garına vardığınızda araya giren videodan elemanı görüyoruz. Sonrasında hızlıca koşarak peşinden yakalamaya çalışıyoruz. Joe’nun maşallahı var evet biraz yavaş ama zorlayın yakalayacaksınız. Yakaladığınızda araya giren videodan elemanı öttürüyoruz. Şimdi son olarak Luca‘yı aramamız gerekiyor.

Yakınınızdaki telefon kulübesinden Luca‘yı arayın ve aramadan sonra da ufak haritadaki kırmızı hedef noktasına doğru yola koyulun.

Geldiğinizde arabadan inin ve yavaşça çok yaklaşmadan bu iki dedektifi takip edin. Onlar arabaya bindiğinde hemen arabanızı bıraktığınız yere dönüp arabaya binin ve arabayla bindikleri arabayı mesafenizi koruyarak takip etmeye başlayın. Yalnız sapa bir yere saptıklarında yol konusunda sizi uyarmalıyım. Yol çok kaygan ve keskin dönüşlere sahip.

Mafia-2 Joe's Adventures - Vito'yu Hapisaneye gönderen polisler.
Mafia-2 Joe’s Adventures – Vito’yu Hapisaneye gönderen polisler.

Elinizden geldiğince takipte kalmak için hız limiti ile dönüşlerde gaza basmadan direksiyonu çevirmeniz sizi yolda tutacaktır. Şimdi kapının önüne geldiğinizde arabadan inin ve soldaki çalılıkların arasından ilerleyeceğiz. Şimdi merdivenlerden inip düz devam ettiğinizde bir güverteye geldiğinizi göreceksiniz.

Güvertenin sonunda ise buz kalıplarından devam edip evin sağındaki kayıkhaneye doğru ilerleyin ve araya giren videoyu izleyin. Sonrasında kayıkhanedeki iki adet dedektifi öldürün. İsterseniz tel ile isterseniz sıcak çatışmaya girerek, karar size kalmış. Sonrasında kayıkhaneden çıkıp yatın sağındaki platformdan geçerek sağa dönün.

Sonrasında soldaki rampadan çıkın ve tüm elemanları haklayarak yolun sonundaki kapının kilidini açın ve içeriye girin. Ara videodan sonra arabanızla elemanı takip edin. Sonrasında donmuş gölün üzerine geleceksiniz, bu noktada çok dikkatli olun. Burada herhangi bir şekle ani bir numara yapıp elemanı suya gömeceğinizi sanarak kendi sonunuzu hazırlarsınız.

Şimdi yola döndüğünüzde köprüye giden tünel üzerinde hızlıca üzerine sürüp kenara sıkıştırın ve arabadan çıkıp elemanı kafasından vurarak işini bitirin. Şimdiki işimiz ise Freddy‘nin barında Luca ile buluşmak. Ufak haritadaki kırmızı hedef noktasını takip edin. Freddy’nin Bar’ına geldiğinizde araya giren videoyu izleyin. Henry‘nin bizimle ev telefonumuzu arayarak Vito hakkında bazı bilgileri söylediğine şahit olacaksınız.

5 Yıl sonra…

Mafia-2 Joe's Adventures - 5 Yıl Sonra...
Mafia-2 Joe’s Adventures – 5 Yıl Sonra…

Evet 5 yıl ortalıktan kaybolduktan sonra Tren garında Joe ile kontrolü tekrar ele alıyoruz. Daire içerisinde olan T harfine doğru gelip gerekli aksiyon tuşuna basın ve bir sonraki görevi alın. Şimdi dışarıda bizi 2 sürpriz bekliyor. Elemanları paket edip hızlıca arabaya binin ve ufak haritadaki kırmızı hedef noktasına doğru yola koyulun. Eve doğru geldiğinizde önce aracı garaja bırak ve sonrasında da ev simgesinin üzerine gelip gerekli aksiyon tuşuna basarak görevi bitirin. İsterseniz eve girip üzerinizdeki giyim kuşamı değiştirebilir ve oyunu kaydedebilirsiniz.

Sonrasında garajın olduğu yerde bir diğer daire içerisinde bulunan T işaretine gelin ve gerekli aksiyon tuşu ile bir sonraki görevi seçin. Şimdi yapmanız gereken bu hangardaki iki arabayı havaya uçurmak. Önce elemanları halledin sonrasında solda yerde duran oksijen tüplerine bir kaç el ateş edin.

Bu size az mühimmat ile temiz bir iş yapmanıza olanak sağlayacaktır. Kalan mermileri de gelen elemanları öldürmek için harcayın. Sonrasında arabanıza binip kaçış noktasına yola koyulun. Ev işaretini gördüğünüzde gerekli aksiyon tuşuna basarak görevi bitirin.

Şimdi eğer arabanızda hasar varsa önce onu tamir ettirin, benzin alın ve yakında bir silah dükkanı varsa tüm mermilerinizi doldurun. Sonrasında haritayı açıp daire içerisinde M harfi olan yeri işaretleyin. Üzerine geldiğinizde “Skunk in The Trunk” yazıyor olacak.

Mafia-2 Joe's Adventures - Görev detaylarını ekranda başlamadan önce görebilirsiniz.
Mafia-2 Joe’s Adventures – Görev detaylarını ekranda başlamadan önce görebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Resident Evil Remake – Tam Çözüm

GamerAdmin

Resident Evil Remake Chris Redfield

GamerAdmin

Resident Evil 2 Remake – Claire Senaryo A

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku