19.7 C
İstanbul
16 Haziran 2024
Image default
Oyun İncelemeleri

Hacker Simulator – İnceleme

Grafikler
Grafikler

Hacker Simulator; Pandemi süreci içerisinde oyun kıtlığını uzun süredir yaşayan oyun severler artık bazı atakların olmasını bekliyor.

Sonuçta ne kadar fazla çeşit o kadar fazla rekabet demek olsa da az sirkülasyon içerisinde kalite de aynı oranda düşmekte.

Welcome To The Game tadında, belki de ona yakın ama ürpertme konusunda sıkıntısız bir oyunu inceleyeceğim; Hacker Simulator.

Kısır Zamanda İyi Oyun

Hacker Simulator - İnceleme
Hacker Simulator – İnceleme

Save All Studio geliştiriciliğinde, PlayWay S.A. ve Baked Games S.A. firmaları tarafından yayımcılığı yapılan oyun kararlı bir simülasyon.

Az olan oyun çeşitliliğinde gerçekten iyi bir kararlılıkla sürdürülebilir, baştan savma olmayan güzel bir oyun ortaya koymuşlar.

Çok zor değil, kafa karıştırıcı değil ve basit olmasının yanında bir de gizemli bir ses üzerinden yönlendirici etmen eklemişler.

Alınası Bir Oyun Mu Peki?

Ekranlar Böyle
Ekranlar Böyle

Baştan savma, içeriği sadece yazılara boğan çakma Hack Simülasyonlarının yanında çok hızlıca sıyrılabiliyor Hacker Simulator.

Sonuçta House Flipper gibi güzide bir oyunu yapan firmalardan biri olan PlayWay S.A. simülasyon konusunda tecrübeli ve bunu oyuna aktarmış.

Eğer ki bu zamanda iyi bir oyun istiyorsanız kaçırmamanızı tavsiye ederim. En azından grafikle simülasyonun hissini veriyor.

Grafikler

Güzel bir oyun Hacker Simulator
Güzel bir oyun Hacker Simulator

Oyunun grafikler Welcome To The Game oyununa benzese de o oyun kadar ketum ve sert bir yapısı yok. Bu da oyunda hatasız grafiklerin olduğunu gösteriyor.

Modellemeler basit ve güzel görünüyor. Etraftaki nesne modellemeleri ise dediğim gibi tecrübeli eller ile neler yapılabileceğini ortaya koyuyor.

Bilgisayar ile de sizi bir yere hapsetmiyor oyun. Dışarıdan gelecek olan bir kargoyu almak için masanızdan ayrılmanız gerekiyor ve grafiklerde sorun olmuyor.

Mekanikler

Geren bir dış mekan modellemesi mevcut
Geren bir dış mekan modellemesi mevcut

İşleyişte genel standart kontrol grubunu kullanıyorsunuz. Bu da size avantaj sağlamasının yanında amacınıza hızlıca ulaşmanız demek oluyor.

Tabi oyun içerisinde bir mekanik var ki bunu izlemezseniz, takip etmezseniz başınız ağrıyacaktır. Kırmızı çizgi çubuğu.

Bu çubuk sizin yerel kolluk kuvvetleri tarafından yakalanmanızın sınırını gösteriyor. Dolduğunda ise evinize girip tutuklanmanız olası.

Oynanabilirlik

Kargoları aldığınız yer.
Kargoları aldığınız yer.

Bu konuda en kolay oyunlardan biri diyebilirim. Sonuçta oyun içerisinde size ne kadar yönlendirme yapılsa da hızlı komut kullanma konusunda sizi geliştiriyor.

Mantıksal olarak da eğer orta seviyeli bir bilgisayar kullanıcısı iseniz size yabancı gelmeyen birçok şeyle de karşılaşacaksınız.

Bu sebeple de oynanabilirlik size çok kolay ve basit gelecektir. Özellikle de Linux işletim sistemi kullanmış olan kullanıcılardansanız.

Genel

Hacker Simulator - Oyunda Bitcoin Madenciliği de yapıyorsunuz.
Hacker Simulator – Oyunda Bitcoin Madenciliği de yapıyorsunuz.

Bu kısır zamanda oyun konusunda stabil ve iyi olanları rastlamanız az olsa da özellikle bu tür simülasyonları bir adım öteye taşımış Hacker Simulator.

Gözünüz kapalı alabilir, gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz. Grafikler ve oynanabilirlik konusunda rahat, amacınıza ulaşmanızda büyük bir sıkıntısı olmayan bir oyun.

Fiyatı indirimsiz hali ile ortanın üzerinde olsa da indirimde çok daha cüzi fiyatlara alabileceğinizi de bilin. Sonuçta fiyatını hak eden oyunu almak her zaman mantıklıdır.

Sonuç

Simülasyon oyunlarını seviyorsanız, House Flipper gibi bir oyundan haz duyduysanız, bu oyunu yapanlardan biri de bu firma olduğu için sıkıntısız olacağı gerçeğini bilin.

Yani ne olursa olsun odaklanmak istediğiniz bir oyun bulamıyorsanız, sizi kendine çekecek bir oyun bulamadıysanız bu oyunu kaçırmayın derim.

Ne kadar da psikolojik strese, ürpertici bir ortama sokmasa da en azından Hack fiilini sizlere yaşatıyor.

İyi oyunlar…

İlgili Yazılar

Zombie Army 4: Dead War – İnceleme

GamerAdmin

Mount & Blade II: Bannerlord – İnceleme

GamerAdmin

Car Mechanic Simulator 2014 – İnceleme

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku