20.7 C
İstanbul
23 Haziran 2024
Image default
Tam Çözüm

Broken Sword 2 – The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm

Broken Sword 2 - The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm - Şaman’ı bulmanız gerektiğini söyleyecekler.
Broken Sword 2 – The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm – Şaman’ı bulmanız gerektiğini söyleyecekler.

Sonrasında tahta kazığı kullanarak ezeceksiniz. Sonrasında kedisine geri vereceksiniz bandı. Sonrasında sizi köye sokmaya izin verecek. Kapıdaki muhafızlar ile konuşmaya başlayacaksınız. Şaman’ı bulmanız gerektiğini söyleyecekler. Her şeyi sorun. Cebinizdeki bisküviti verdiğinizde muhafız gidip geri gelecek.

Sonrasında daha fazlasını istediğini söyleyecek ama ne yazık ki kutu boşalmış durumda. Şimdi çantanızdaki taş ile bisküvi kutusunu birleştirin. Sonrasında muhafız ile konuşun ve kutuyu seçerek muhafızın bisküvi kutusunu Şaman’a ulaştırmasını bekleyin. Muhafız geri geldiğinde Şaman’ın George ile konuşmak istediğini söyleyecek. Sonrasında kapıdan geçip Shaman ile konuşun. Önce Nicole hakkında sorularınızı sorun. Sonrasında da kök hakkında sormaya başlayın. Araya demo girecek. Sonrasında size kökü verecek Shaman.

Bir zaman sonra…

Broken Sword 2 - The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm - Papaz ile konuşuyoruz.
Broken Sword 2 – The Smoking Mirror: Remastered – Tam Çözüm – Papaz ile konuşuyoruz.

Şimdi ağaç evine çıkıyoruz. Papaz ile konuşuyoruz. Sonrasında kökü seçiyoruz. En sonunda ise kendisi hakkındaki soruyu sorduktan sonra, Nicole’ün üzerinde kökü deniyoruz. Bir işe yaramıyor. Şimdi aşağıya inip, birbirine bağlı olan taşların üzerinde önce huniyi, sonrasında kökü ve en son olarak da kazığı kullanıyoruz. Sonrasında huniyi alıp yukarıya çıkıyoruz. Bu sefer çıktığımızda papaz ile konuşuyoruz ve Nicole’e antidotu veriyoruz.

Karayip Adalarından uçtuktan bir süre sonra…

Adam ile konuşun.
Adam ile konuşun.

Araya demo giriyor ve kendimizi diğer bir ormanlık alanda buluyoruz. Burası ; Ketch’s Landing. Şimdi adam ile konuşun. Sonrasında sorularınızı sorun. Masanın üzerindeki planlara bakın. Adam sizi durduracak. Adam masaya yöneldiğinde ise tripod üzerindeki mekanizmaya doğru gidip aksiyon tuşuna basın.

Binanın ön kısmında parlayan bir nesne göreceksiniz. Şimdi merdivenleri kullanıp yukarıya çıkın. Şimdi merdiveni düzeltip yukarıya doğru açın. Sonrasında kapıyı açmaya çalıştığınızda kadınlar müdahale ediyor olacak. Konuşmaları bittiğinde tekrar onlara yönelip sorularınızı sorun. Bittikten sonra tekrar plaja dönün ve iskelede balık tutan çocukla, Rio ile konuşun. Her şeyi sorun.

Sonrasında tekrar merdivenlerden yukarıya çıkıp hanımların yanına gidin. Onlarla konuşun ve merdivenlerden aşağıya inmesini sağlayın. Sonrasında Rio‘nun yanına dönün ve Rio‘ya elinizdeki kurtçuğu verin.

İlgili Yazılar

Mafia-2 Joe’s Adventures – Tam Çözüm

GamerAdmin

Resident Evil 2 Remake – Claire Senaryo A

GamerAdmin

Resident Evil Remake – Tam Çözüm

GamerAdmin

Yorum Yaz

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku